KONST / Litografier / Färglitografi 14367130

nr 1436 7130

Olle Svanlund

(1909-1996), Sverige

Signerad, numrerad 192/200, daterad 1977. Färglitografi, bildmått: 56x42, yttermått inklusive ram: 74x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:10:30

4/12 16:33:19 1      Vinnande bud

Olle Svanlund

Läs mer om Olle Svanlund